איך לבחור עמדות צילום לחתונה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

יצירת קשר

שנים שאתם חולמים על היום הזה, ועכשיו הרגע הגדול הגיע. תכנון החתונה מתחיל לרקום עור וגידים, ואתם מקבלים החלטות לאורך הדרך כמו קייטרינג לחתונה שיקבעו את האופן שבו יתנהל יום החתונה שלכם. אחת השאלות המרכזיות איתה אתם רוצים להתמודד, היא שאלת הצילום. אם עד היום, צילום חתונה התאפשר רק עם צלם אחד או שניים, שמלווים אתכם מהבוקר ועד הערב. אבל, ככל שיש יותר טכנולוגיות ואטרקציות שקיימות בשוק האירועים, כך אתם יכולים לבחור חוויות שמתאימות לסוג האירוע שלכם. בין היתר, יש זוגות צעירים רבים שרוצים לרכוש עמדות צילום לחתונה, שמתאימות לחוויה הכללית שאתם רוצים ליצור. ההקמה של עמדות צילום לאירוע פרטי, היא המיומנות המקצועית של אנשי חברת אדיקטד, שיעזרו לכם להפיק את האירוע המיוחד שלכם, תוך מינימום השקעה של זמן ומשאבים.

עמדות צילום לחתונה

Wedding photo booth

עמדות צילום לחתונה

אם ברור לכם שאתם רוצים להשכיר עמדות צילום לחתונה, חשוב לבצע תהליך חיפוש והתאמה ממוקד מטרה. על פי רוב, רצוי להתייחס לאלמנטים הבאים, בתהליך הבחירה:

1. עיצוב האולם – ההתאמה של עמדת צילום תלויה קודם כל ביצירת חזון ראשוני לגבי חוויית האירוע הכללית שאתם רוצים ליצור. כך שאם אתם רוצים ליצור הרמוניה בין כלל האזורים באולם לאורך הערב.

2. כמות העמדות – ככל שמדובר על אולם גדול יותר ועל כמות אנשים גדולה יותר, כך צריך לבחון את כמות העמדות ולבצע התאמה של השירות. אחרת, יהיה לצוות הצלמים קשה לכסות את כל האנשים המגיעים לאירוע ויש מי שימצאו את עצמם בסוף הערב ללא מזכרות.

3. הסגנון – לכל צלם יש את הסגנון הייחודי לו, המתבסס על שימוש בתאורה, אביזרים ועוד מגוון רחב של טכניקות. ואתם רוצים לבחור את הצלם שעושה שימוש בטכניקות מעניינות ומיוחדות, המתאימות בדיוק לסגנון האירועים שאתם רוצים להפיק. אם הצלם ישתלב באלגנטיות באירוע, האורחים יקבלו חוויה כוללת של מסיבה עם קונספט ייחודי לחתונה שלכם.

4. בחינת העלויות – כמו בכל אירוע אחר, גם בחתונה שלכם יש הגבלות תקציב שמונעות מכם לרכוש שירותים לא נחוצים באלפי שקלים. כך שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפזר עם התקציב, וחשוב לכם לבחור את נותן השירותים שיוצר את האיזון המושלם בין כלל הדרישות השונות.

הצוות שירים לכם את האירוע

בין כל האנשים שהופכים את יום החתונה שלכם למיוחד במינו, מתבלטים דווקא אנשי הצילום לטובה. הם נמצאים שם כבר משעות הבוקר המוקדמות, מלווים אתכם עם המשפחה והחברים הקרובים ועוזרים להרגיש בנוח מול המצלמה. ובדיוק מהסיבה הזו חשוב לכם להעניק גם לאורחים בחתונה שלכם את האפשרות להרגיש בנוח, עם שירותים טכנולוגיים שיעזרו לכם להפוך את הערב למיוחד במינו. מה שאומר שמומלץ לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת אדיקטד ואנו נסייע לכם ליצור אירוע מיוחד במינו.

דילוג לתוכן