בחירת עמדות צילום לאירועים – איך תעשו את זה נכון?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מאמרים נוספים

יצירת קשר

המשימה של הפקת אירועים מקצועיים היא בדרך כלל משימה שמאגדת לתוכה המון משימות ומטלות אותם אתם צריכים להשלים לקראת יום האירוע עצמו. במידה בלתי מבוטלת, עצם העובדה שאתם מוכנים לאירוע עם כל אנשי המקצוע, לא אומרת שסיימתם להזמין שירותים שיכולים לשדרג את האירוע שלכם. ובדיוק מהסיבה הזאת, למרות שיש לכם צלם שמספק שירותי צילום, יכול מאוד להיות שתרצו לחשוב על האפשרות להתקין עמדת צילום לאירוע של חברה המספקת שירותי עמדות צילום באופן קבוע. זוהי תוספת מיוחדת במינה שיכולה לשדרג את חוויית האירוע כולה ולייצר תיעוד של כל אחד ואחת מהאורחים בצורה מסודרת. וכאן, נכנסת לתמונה היכולת של אנשי חברת אדיקטד להציע לכם שירותי עמדות צילום לאירועים מסוגים שונים בתנאים המיוחדים שאתם מצפים לקבל.

עמדות צילום לאירועים

עמדות צילום לאירועים

עמדות צילום

כדי להתקין עמדות צילום יוקרתיות, לאירועים יוקרתיים, אתם רוצים לקחת בחשבון פרמטרים כמו:

1. כמות האורחים שמגיעים לאירוע שלכם. ככל שמדובר על כמות גדולה יותר, כך צריך תחשוב על התקנת יותר עמדות צילום ברחבי האולם. למשל באירועי חתונה של 500 או 600 איש, סביר 3 עד 4 עמדות צילום יתאימו לכסות את כל המשתתפים באירוע.

2. העיצוב של עמדות הצילום. אם יש לכם איזה שהוא קונספט מיוחד של האירוע, יכול מאוד להיות שאתם תרצו לעצב את אולם האירועים כמו גם את עמדות הצילום שבחרתם, בצורה שמתכתבת עם הקונספט של האירוע שלכם. גם על ידי רקעים אבל גם על ידי אביזרי צילום מיוחדים, אפשר להפוך את החוויה למרגשת ומיוחדת הרבה יותר.

3. תהליך ההדפסה או ההעברה של התמונות. עם מדובר על תמונות דיגיטליות צריך לוודא שאתם מקבלים את כל התמונות בפורמט אחיד במועד כמה שיותר קרוב לסיום האירוע. לחילופין, אפשר לבקש הדפסה במהלך האירוע עצמו, מה שמאפשר לכם להעניק לאורחים שלכם מזכרות שמתאימות לאופי של האירוע ולחוויה שאתם מעוניינים לייצר במהלך האירוע.

4. העלויות בתהליך ההפקה. כמו כל אלמנט אחר בהפקה שלכם, גם בעת החיפוש אחרי פתרונות יצירתיים להתקנת עמדות צילום, אתם צריכים לקחת בחשבון את העלויות של השירותים. והכל על מנת שלא לחרוג מהתקציב ששמתם לעצמכם בתור מטרה להפקת האירוע.

ביחד איתכם, ולמען הפקת האירוע שלכם

אף על פי שאתם לא מומחים גדולים בתחום הפקות האירועים, אם יש לכם חלום ואתם רוצים להגשים אותו על הצד הטוב ביותר, מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לעבוד עם אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים שלנו, בחברת אדיקטד. אנחנו נוכל להבין את הצרכים המיוחדים באירוע שלכם מבחינת עמדות צילום, ולייצר עמדת צילום ממותגת שמתאימה לכל אירוע ולכל חוויה שאתם מבקשים להפיק. והכל, תוך שמירה על תנאי עבודה נוחים ועל עלויות שמתאימות לכל אירוע.

דילוג לתוכן